Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube 1 Temmuz'da Galatasaray Lisesi Önü'nde...

1 Temmuz 2012 Pazar günü saat: 13.00 – 14.00 arası Galatasaray Lisesi Önü / Beyoğlu’nda `İş Cinayetlerinde Hayatını Kaybeden ve Yaralanan İşçilerin Aileleri` ile birlikte vicdan ve adalet nöbeti tutacağız. Tüm Üyelerimizi ve dostlarımızı katılımını önemle beklemekteyiz. 
 
MESLEKTAŞLARIMIZI ANIYORUZ…

İnsanca Çalışmak, İnsanca Yaşamak İstiyoruz!

Son 8 ayda İş Cinayetlerinde hayatlarını kaybeden Serkan TÜRKOĞLU, Serdar DİNGİL ve Onur Ercan ÖZAKINCI meslektaşlarımızı anıyoruz.   

1 Temmuz 2012 Pazar günü saat: 13.00 – 14.00 arası Galatasaray Lisesi Önü / Beyoğlu`nda "İş Cinayetlerinde Hayatını Kaybeden ve Yaralanan İşçilerin Aileleri" ile birlikte vicdan ve adalet nöbeti tutacağız. 

Tüm Üyelerimizi ve dostlarımızı katılımını önemle beklemekteyiz.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu 

1 Temmuz Pazar günü Galatasaray Lisesi Önü‘ndeyiz... 

Haftalardır Galatasaray Lisesi önünde "İş Cinayetlerinde Hayatını Kaybeden ve Yaralanan İşçilerin Aileleri" vicdan ve adalet nöbeti tutmaktalar. Saat 13.00‘da başlayıp 14.00‘da biten eylemde her hafta bir iş cinayeti davası ele alınıyor, işçi aileleri ile röportaj yapılıyor, kamuoyu ile paylaşılıyor... 

Bu haftaki vicdan ve adalet nöbetinde Tuzla Tersaneler Bölgesi‘nde gerçekleşen ölümler ele alınacak. Limter-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakkı Demiral, Ruhiye Levent ve Tuzlalı aileler yaşananları anlatacak... 

 TMMOB Çevre Mühendisleri İstanbul Şubesi İş Cinayetlerinde hayatlarını kaybeden meslektaşları hakkında açıklama yapacak. 

Nöbetin bitiminde ise Haziran Ayı İş Cinayetleri Raporu‘nu açıklayacağız...  

Tarih: 1 Temmuz 2012 Pazar

Saat: 13.00 - 14.00

Yer: Galatasaray Lisesi Önü / Beyoğlu 

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi